preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ilača - Banovci

Login

Tko želi nešto naučiti naći

će način, tko ne 

želi naći će izgovor.

                                               Pablo Picasso
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Kako do nas?

 

Vrijeme

 

 
ŠKOLSKO ZVONO

RASPORED ZVONA

0. sat     6:55 - 7:40

1. sat     7:45 - 8:30

2. sat     8:35 - 9:20

Veliki odmor

  3. sat     9:35 - 10:20

   4. sat    10:25 - 11:10

    5. sat    11:15 - 12:00

   6. sat    12:05 - 12:50

    7. sat    12:55 - 13:40

    8. sat    13:45 - 14:30

    9. sat    14:35 - 15:20

Korisni linkovi

Saznaj što se u povijesti dogodilo na današnji dan

Tražilica

OPĆINA TOVARNIK

VUKOVARSKO-SRIJEMSKA  ŽUPANIJA

Časopisi

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 2. 2020.

Ukupno: 13056
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Dobro je znati

Kviz box

Učilica

Kids` Corner -EU

E-mail

 

 

 

Ravnateljica škole: MARIJA DEVIĆ

Stručni suradnik - pedagog: NIKOLA RADIŠIĆ

Stručni suradnik - knjižničar: MARTINA VEBER

Tajnica škole: MONIKA ANTUNOVIĆ 

Voditeljica računovodstva: JOVANKA VUJAKOVIĆ

 

Učiteljice razredne nastave u MŠ Ilača:

BRANKA DEVIĆ - 1.a razred

MELITA LUKADINOVIĆ - 2.a  razred

SNJEŽANA GROZNICA - 3.a razred
 
ANITA PERIĆ - 4.a razred
 

Razrednici u MŠ Ilača:

ANICA PEULIĆ - 5.a razred

TIHANA JURIĆ - 6.a razred

JOSIP VUK - 7.a razred

ZLATANA ZLATARIĆ - 8.a razred

 
 
Učiteljice razredne nastave u PŠ Banovci:

SUZANA SREDOJEVIĆ - 1. b i 2. b razred

ALEKSANDRA ZUBER - 3.b i 4.b razred 

 

Razrednici u PŠ Banovci:

SANDRA MOMČILOVIĆ - 5. b razred

SVETLANA BRACANOVIĆ- 6.b i 8.b razred

GORAN BORONJEK - 8.b razred

 

Učiteljica razredne nastave u PŠ Vinkovački Banovci:

ANDREJA JAVOROVIĆ - 1.c, 2.c, 3.c i 4.c razred

 

Predmetna nastava:

HRVATSKI JEZIK: Senija Komić, Maja Lip

GLAZBENA KULTURA: Pamela Mihaljević(Marija Pažur), Boris Šili

LIKOVNA KULTURA: Žanna Erdelji

ENGLESKI JEZIK: Anica Peulić, Katarina Lovaković

MATEMATIKA: Helena Lukadinović, Goran Boronjek

PRIRODA: Mirela Kuhar, Svetlana Bracanović

BIOLOGIJA: Mirela Kuhar, Svetlana Bracanović

FIZIKA: Gorana Lukić, Goran Boronjek

KEMIJA: Mirela Kuhar, Adrijana Popović

POVIJEST: Ivana Labaj(Tihana Jurić)

GEOGRAFIJA: Marko Čurčinac, Svetlana Bracanović

TEHNIČKA KULTURA: Dinka Vukić

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA: Snežana Marić, Saša Kuzmanović

NJEMAČKI JEZIK: Zlatana Zlatarić

INFORMATIKA: Helena Lukadinović, Mija Klisurić

VJERONAUK - Rimokatolički: Vedran Bilić, Josip Vuk

VJERONAUK - Pravoslavni: Nikola Gvozdenović

VJERONAUK -  Kršćanske adventističke crkve u RH  - Staniša Margarić

VJERONAUK - Evanđeoske (Pentekostne) crkve u RH - Helena Moguš

SRPSKI JEZIK: Sandra Momčilović

 

Tehničko osoblje:

SLAVICA GELEMANOVIĆ - kuharica

IVANA ČURČINAC  - spremačica

VLADO BALIĆ - domar

SPOMENKA MEDIĆ - spremačica

MILANKA TOMIĆ - spremačica

 

 

 

 

 

 

preskoči na navigaciju